Prep Sports

Big North Conference

Boys Soccer

Everest Noyes — Traverse City Central

Dylan Aldridge — Petoskey

Colin Blackport — Traverse City West

Owen Ashley — Petoskey

Josh Hirschenberger — Traverse Citt West

Caleb Nowak — Traverse City West

Marek Beckering — Petoskey

Parker Willbee — Gaylord

Cam Adams — Petoskey

Landon Sprik — Gaylord

Jackson Jonker — Petoskey

Volleyball

First Team

Renee Brines — Cadillac

Julia Jezak — Cadillac

Becky Lane — Traverse City West

Ally Jo McKenna — Traverse City West

Kailey Parks — Traverse City Central

Sara Schermerhorn — Traverse City West

Second Team

Faith Bailey — Petoskey

Natalie Bourdo — Traverse City Central

Makenna Ebling — Traverse City West

Caliey Masserang — Cadillac

Carissa Musta — Cadillac

Katelyn Wodek — Petoskey

Honorable Mention

Avery Dubey — Alpena

Olivia Gerstenberger — Gaylord

Phoebe Humphrey — Traverse City Central

Lia Icoangeli — Petoskey

Alexis Kozlowski — Gaylord

Kameron Schultz — Alpena

Allison Urlaub — Alpena

Lake Michigan Conference

Boys Soccer

All-Conference

Nic Santina — Boyne City

Joel Carter — Boyne City

Connor Carlson — Boyne City

Derek Word — Boyne City

Sam Pletcher — Charlevoix

Brady Collins — Charlevoix

Ryan Pearl — Charlevoix

Mason Travis — Elk Rapids

Spencer Ball — Elk Rapids

Jared Barcenas — Elk Rapids

Nolan Carroll — Elk Rapids

Jack Spencer — Elk Rapids

Cam Ketchum — Grayling

Evan Schwab — Harbor Springs

James Robson — Harbor Springs

Kayden Dueweke-Gonzales — Kalkaska

Honorable Mention

Hayden Mosley — Boyne City

Mason Fiel — Boyne City

Phillip Banner — Boyne City

Ryan Lopez — Charlevoix

Scott Bush — Charlevoix

Emery Rubert — Elk Rapids

Charlie Parrish — Elk Rapids

Noah Hilley — Elk Rapids

Alex Smith — Elk Rapids

Logan Cobb — Grayling

Stewart Osterlund — Harbor Springs

Everrett Shepherd — Harbor Springs

Benjamin Wednieski — Kalkaska

Volleyball

All-Conference

Morgan Deming — Boyne City

Ava Tarsi — Boyne City

Gracy Lentz — Charlevoix

Patria Muriel — Charlevoix

Kylie Skrocki — East Jordan

Ryleigh Yocom — Elk Rapids

Nevada Molby — Elk Rapids

Grace Mischel — Elk Rapids

Mackenzie Castle — Grayling

Kynadi Dole — Grayling

Riley Harrell — Harbor Springs

Violet Porter — Kalkaska

Maggie Jarema — Traverse City St. Francis

Gwyneth Bramer — Traverse City St. Franics

Honorable Mention

Grace Dawson — Boyne City

Claire Scholten — Charlevoix

Taylor Petrosky — Charlevoix

Evelyn Diller — East Jordan

Logan Reasoner — Elk Rapids

Bri Roberts — Elk Rapids

Kaycie Smith — Grayling

Megan Novak — Harbor Springs

Mia Miller — Kalkaska

Garnet Mullet — Traverse City St. Francis

Avery Nance — Traverse City St. Francis

Trending Video

Recommended for you